AMSTERDAM 4 Gün / 3 Gece Vizeli

499,00 

Işıklarla donatılmış, şirinliğin ve ihtişamın buluştuğu özgürlüğün şehridir Amsterdam. Kanalların üzerinde yükselmiştir şehir. Bir mühendislik harikası olarak tasarlanmış şehrin her yanı, yanında yürüyebileceğiniz kanallarla doludur. Kanal köprülerinin taş yollarından ışıklar arasında yürürken, kendinizi bir romanda ya da bir Woody Allen filminin içinde hissedebilirsiniz. Yol boyu çift taraflı olarak size eşlik edecek klasik Hollanda evleri de tarihe meydan okuyan yapılarıyla sizi büyüler. Van Gogh’un, Rembrandt’ın, Albert Camus’nun, Benedcto Spinoza’nın yaşadığı, yürüdüğü ve eserlerini verdikleri sokaklar sizi de heyecanlandırır. Özgürlüğün kokusunu alırsınız Amsterdam sokaklarında.

OnurAir ile İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı

Açıklama

1. GÜN: İSTANBUL – AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08:30 ‘da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Onur Havayollarının 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile ile 11.15’de Amterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13.55’de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turu bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. GÜN: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam turuna (50 Euro ) ve Grand Holland turuna katılabilirler (80 Euro) katılabilirler. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Garnd Holland turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Efteling Eğlence Parkı (http://www.efteling.com)  turuna katılabilirler (90 Euro).  Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

4. GÜN: AMSTERDAM – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Onur  Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.55 ’de İstanbul’a uçuş ve 19.25’de Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.