FLORANSA 4 Gün / 3 Gece Vizeli

459,00 

Akdeniz’in sıcak iklimi, güler yüzlü insanları, değişik kültürü ve lezzetleri ile İtalya görülmeye değer bir ülke. Pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış İtalya toprakları, gizemli tarihi ve sevimli Akdeniz mimarsi ile sizleri bekliyor. Floransa’da eğimli Pisa Kulesi’ne tırmanabilirsiniz. Her mevsim ayrı bir güzel olan İtalya, tatilinizi dopdolu geçirebileceğiniz eşi benzeri bulunmayan bir ülke. Rönesans’ın doğduğu şehir Floransa’da tarihle iç içe bir yolculuk sizi bekliyor.

Pegasus ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı kalkışlı

Açıklama

1. GÜN: İZMİR – İSTANBUL – BOLOGNA – FLORANSA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde saat 07:00’de hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın  PC4211 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:55’te İstanbul’a hareket. Saat 10:00’da İstanbul’a varış sonrası aktarma için Pegasus Yolları’nın PC 423 sefer sayılı uçağı ile saat 11:50’de Bologna’ya hareket ve yerel saat 13:45’te varış. Alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ya transfer. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Ferrari Müzesi turu (50 euro). Tur bitiminde Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.Geceleme otelinizde.

2. GÜN: FLORANSA

Sabah kahvaltının ardından serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toscana Gezisi’ne katılabilirler (90 Euro). San Gimignano, Pisa ve Siena olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano (13 Kuleli Şehir) Gezisi: 12. ve 13. yüzyılda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret edilecektir. Misafirlerimiz burada uygun fiyatlarla bol bol alışveriş yapabilirler. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: FLORANSA

Sabah kahvaltının ardından serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cenova & Cinqueterre & Portofino Gezisi’ne katılabilirler (85 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olmuş Portofino turumuz bitiminde Italya’nın liman kentlerinden biri olan Cenova’ya varışa istinaden panoramik şehir turu. Tur sonrası beş topraklar olarak bilinen Cinque Terre gezilecektir. Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelinizde.

4. GÜN: FLORANSA – BOLOGNA – İSTANBUL – İZMİR

Sabah kahvaltısı sonrasında havaalanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 424 sefer sayılı uçağı ile 14:20’ta İstanbul’a hareket. Yerel saati ile 17:55’te İstanbul’a varış ve Pegasus Havayolları’nın PC122 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:45’te İzmir’e hareket , saat 21:05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.