LONDRA 4 Gün / 3 Gece Vizeli

649,00 

Londra, sadece İngiltere’de değil, Avrupa’da da alışverişin başkentlerinden biridir. Eğer alışveriş tutkunuz varsa Green Portland, Regent Caddesi ya da Avrupa’nın en uzun caddesi olan Oxford Caddesi’ne uğrayıp mağazalara göz atmalısınız. Sanatsal obje merakınız varsa da, Leicester Caddesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Londra’nın en büyük merkezî parkı olan ve konserlerin, etkinliklerin düzenlendiği Hyde Park, görülmesi gereken yerlerdendir. Parktan sonra ise yakınındaki Buckingham Sarayı görülebilir. İngiltere Kraliyet Ailesi’nin resmi evi olan sarayın bazı bölümleri, ücretsiz olarak ziyaretçilere açıktır.

Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı

Açıklama

1. GÜN:

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Fly Express kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06:30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1965 sefer sayılı uçuşu ile 08.45 de Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 10.50’de Gatwick Havalimanı’na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve odaların alınması. Geceleme otelinizde.

2. GÜN:

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford, Stonehenge ve Bicester turuna katılabilirler (75 Pound). Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds turumuza katılabilirler (80 Pound). Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimizekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show turumuza katılabilirler (65 Pound). Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4. GÜN: LONDRA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Gatwick Havalimanı’na transfer ve Türk Havayollarının TK 1966 sefer sayılı uçuşu ile 12.35 de Atatürk Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 18.25’de havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.