PINAR KARŞIYAKA EUROLİG 4 Gün / 3 Gece Vizeli

399,00 

Karşıyakamızın Eurolig Serüvenine Sende Ortak Ol, Takımını Barcelona’da Yalnız Bırakma! İzmir Hareket THY İle 4 Gün 3 Gece Barcelona Maç Programımızı Mutlaka İnceleyiniz.

Türk Hava Yolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı kalkışlı

Açıklama

1. GÜN: 17 Kasım / İZMİR – İSTANBUL – BARCELONA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.30’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 2907 sefer sayılı uçuşu ile 09.50’de İstanbul’a hareket. Saat 11.00’da varış ve alınacak aktarma olan Türk Havayolları TK 1831 sefer sayılı uçağı ile saat 13.15’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 15.55’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (yemeksiz: 55 Euro / yemekli: 65 Euro ). Geceleme otelimizde.

2. GÜN: 18 Kasım / BARCELONA –( ANDORRA) – BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra turuna (60 Euro) katılma imkânı. Barcelona’nın Kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında Pirene Dağları’nın zirvesinde bulunan küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahip. Alışveriş meraklılarınca vergi sistemi olmadığı için bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkün. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: 19 Kasım / BARCELONA (GIRONA – FIGUERAS – SALVADOR DALİ)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras & Salvador Dali turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası Otelimize transfer. Rehberimizin belirleyeceği saatte FC Barcelona Lassa – Pınar Karşıyaka maçının oynanacağı Spor salonuna transfer. (BAŞARILAR KARŞIYAKA…) Maç bitimi otelinize geri dönüş. Geceleme otelinizde.

4. GÜN: 20 Kasım / BARCELONA – İSTANBUL – İZMİR

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1836 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.55’te  İstanbul’a varış ve alınacak aktarma olan Türk Havayolları TK 2914 sefer sayılı uçuş ile 19.00’da İzmir’e hareket. Saat 20.00’da varış ve turumuzun sonu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.