ROMA 4 Gün / 3 Gece Vizeli

249,00 

Antik tarih, savaşlar ve savaşçılar, Vatikan, futbol, dondurma, pizza, mobilet, makarna… Bu muhteşem şeylerin hepsinin bir arada bulunduğu yer neresi olabilir? Tabii ki Roma! Kolezyumların ihtişamı karşılar sizi Roma’da. Kafanızı kaldırıp baktığınızda tarihle yüz yüze gelirsiniz. İtalya tarihi boyunca büyük savaşçılara, devasa gösterilere ev sahipliği yapmış bu mabetlerin büyüsüne kaptırırsınız kendinizi. Gözünüzü kapatıp tarihte bir yolculuk yaparak o çağların içine dalarsınız. Restoranlardan gelen eşsiz pizza ve muhteşem makarna kokuları sizi kendilerine çeker.

Pegasus ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı kalkışlı

Açıklama

1. GÜN: 01.Gün: İZMİR–İSTANBUL–ROMA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma.Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC4120 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:55’te İstanbul’a hareket, saat 09:15’te varış. Pegasus Hava Yolları’nın PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40’ta varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu için hareket. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer.Dinlenebilmeniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemekli Roma şaheserleri ve Romantik Roma gece turu (65 Euro). Geceleme otelinizde.

2. GÜN: 02.Gün: ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek ogle yemekli Napoli &Pompei turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın Egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir.Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı’nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır.Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

3. GÜN: 03.Gün: ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak Outlet–Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü Outlet bölgesi Castel Romano’da alışveriş için serbest zaman.Tur bitimi  otellerimize dönüş. Geceleme otelinizde.

4. GÜN: 04.Gün: ROMA –İSTANBUL–İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 424 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:35’te  İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 18:05 ’te İstanbul’a varış ve aktarma için Pegasus Havayolları’nın PC4123 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:35’te İstanbul’a hareket , saat 19:40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.